BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞAHİN YILANCI VE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAKANA ZİYARET

Anasayfa » Arşiv Haber 2012 » BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞAHİN YILANCI VE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAKANA ZİYARET
share on facebook  tweet  share on google  print  

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ŞAHİN YILANCI VE AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINDAN BAKANA ZİYARET

"Arşiv Haber 2012" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
BELEDİYE

Belediye Başkanımız  Şahin YILANCI ,  AK Parti İlçe Başkanı Ahmet BÖLÜK ve İlçe yönetim kurulu üyeleri,  14. Refahiye Kültür ve Bal Festivali'ne katılmak üzere memleketi Refahiye'ye gelen  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali YILDIRIM ile görüştü.
Başkan YILANCI ve beraberindekiler, Bakan Binali YILDIRIM'a,  Eğribel Tüneli,başlayan yol çalışmalarındaki aksaklıklar ve şehir geçişinin  sıcak asfalt  kaplama yapılmasına ilişkin taleplerini ilettiler.
Bakan YILDIRIM yaptığı değerlendirmede,Eğribel tüneline ait projelerde  kısa bir gecikme yaşandığını, önümüzdeki ay projelerin Karayolları Genel Müdürlüğüne teslim edilmesini beklediklerini,müteakiben yapım ihalesi için çalışmalara başlanacağı ifade etti.
Bakan YILDIRIM,yapımına başlanan yollarda arazi koşullarından kaynaklanan aksaklıklar olduğunu,Ulaştırma Bakanlığı müsteşarı Habip SOLUK ve Karayolları Genel Müdürünün de aksaklıklarla yakından ilgilendiğini,Şebinkarahisar'a hem kuzey istikamette, hem batı istikametinde mevcut arazi koşullarında yapılabilecek en iyi yolu yapmaya çalışacaklarını  ifade ederek,  şehir geçişinin sıcak asfalt kaplaması için gerekli talimatı vereceğini dile getirdi.Tür : Diğer Tarih : 30.08.2012
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]
Sayfa Ziyaret Sayacı
196.730
Site içi arama
Arşiv Haber 2011
Arşiv Haber 2009
Üye Girişi
e-posta
Parola
Beni hatırla
 
TCMB Döviz Kurları
 AlışSatış
EUR6.05726.0681
USD5.32575.3353
Araçlar
       
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this  
facebook  googleplus  Twitter  Delicious  Digg this