Söz vermiş olduğumuz bir projemizin daha sonuna geldik.
Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Giresun mitinginde verdiği talimat ile başlayan doğalgaz sürecinde bugün itibari ile hatta gaz verilmeye başlandı. Abonelik işlemlerini, doğalgaz dönüşümünü tamamlayan vatandaşlarımız Aralık ayı ilk haftası itibari ile evlerinde doğalgaz yakmaya başlayacaklar.
Sürecin baş mimarlarından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, merhum Belediye Başkanımız Şahin YILANCI başta olmak üzere önceki dönem İlçe Başkanımız Nejat OKUYAR, önceki dönem Bakanlarımızdan Nurettin CANİKLİ, önceki dönem Enerji Tabi Kaynaklar Bakanımız Fatih DÖNMEZ, mevcut Bakanımız Alparslan BAYRAKTAR, Sanayi ve Teknoloji Bakanı hemşerimiz Mehmet Fatih KACIR’a Aksa Doğalgaz yetkililerine ve yüklenici firma Arslan ÇAYLAN’ a teşekkür ederim.
İlçemize hayırlı uğurlu olsun.